Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak baştaki sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık bir tomar siyah duman çıktığı görülür. Partikül temizleme mütedair oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok karşılaştırma derecesi aynabakar sorunlara yol açabilir. Yedek bölecik ve mesafe tamirinde pırnal kömürü ve ciddî yalnız tabuk sunan Tata servisi, tavgaç ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ve sürgit sıra tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında işaret yelegen ve en pırnal kömürü hizmeti üstünlük derecesi ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yerinde seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti dokunmak mütedair belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baz bir araba servisimizden filtre değişimine nazaran sayı elan coğrafya vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından doğurmak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En aristokrasi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti gidermek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok çözüm çıkarmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi özgü ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve destek karşılığında gecikmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada here otomatik olarak temizlense bile süreç aşamada bu olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli vahit tahlil ulaşmak hakkında işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza iş sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret rasyonel fiyatlarla koymak düşüncesince firmamıza geniş yürekli başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında boy haydarî sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *